araba oyunları araba oyunları araba oyunlarıpolis arabası

Tır Nakliyat Oyunu

-Reklam -
Tır Nakliyat Oyunu

Tır Nakliyat Oyunu:Araba oyunları kategorisindeki oyunumuzda;Bu oyunda bir araba oyununda arayacağınız herşey var.ARaba park etme,forklift kullanıp yük yükleme araba sürme ve tır sürme.Tır önce ok yönünde ilerletip göstreilen yere park ediyoruz daha sonra ctrl tuşuna basıp tırı park ediyoruz ve yandaki forklifti kullanıp kutuları tıra yüklüyoruz tıra yükleme yaparken yine ctrl tuşunu kullanıyoruz.yükleme bitince forklifti park ediyoruz ve yükümüzü taşıyoruz.araba oyunları sitesi oyun04.com bu araba yarışı oyununda sizlere başarılar diler.Bu araba oyunu Nasıl Oynanır?Klavyenizdeki yön tuşları ile arabayı kontrol edebilirsiniz.en yeni araba oyunları bulabileceğiniz siteniz oyun04.com başarılar diler...
Tır Nakliyat Oyunu(Araba Oyunları)
Tır Nakliyat Oyunu(Araba Oyunları)
Kamyon oyunları nakliye oyunları ve engüzel araba oyunları bulabileceğiniz güzel bir site.araba oyunları ve 3d araba oyunları nın en son şekli ile zevke doyamayacaksınız.
 
Araba oyunları oynamayı sevenler için en zevkli, en güzel ve en hızlı araba oyunları , araba park etme oyunlarını araba oyunları kategorimizde bir araya getirdik.Sadece araba oyunu üzerine değil, otobüs, minibüs, limuzin, 4x4, Jeep ve diğer taşıtlar ile ilgili oyunlarla çeşitliliği arttırdık.Kimi zaman klasik bir otomobil ile yarışlara girerken, kimi zaman ise akrobatik arbalarla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.Kendinizi limuzinler ile park etme işlemi yaparken de bulabilirsiniz. Bunların dışında grafik olarak çok kaliteli görüntüleri ile karşımıza çıkan unity araba oyunları ve shockwave oyunları, araba simülasyonu, 3d araba oyunları ile daha eğlenceli ve daha boyutlu vakitler geçirebilirsiniz. Bunların dışında misyonlu oyunlar ile tır taşımacılığı, ambulans şoförü, taksi şoförü, polislik ,hırsız kovalamaca gibi görevli oyunlarıda oynayabilirsiniz. " oyun04.com " farkı ile en son ve en güzel araba oyunları bulabileceğiniz en eğlenceli araba oyunlarını, anlık olarak indir derdi olmadan dilediğin kadar oyna.

Games Blogs Games BlogsMy Zimbio